Forum Aeroklub Polskich Linii Lotniczych LOT Strona Główna Aeroklub Polskich Linii Lotniczych LOT
FORUM

Loggery latanie przelotowe

Konrad

Dołączył: 01 Kwi 2014

PostWysłany: Wto 12:47, 01 Kwi 2014    Temat postu: Loggery latanie przelotowe

Planuję kupić dla siebie logger. Koszt nie jest mały bo nowy kosztuje 500 euro. Ponieważ sam nie będę z niego korzystał przez cały sezon mogę go zostawić w klubie. Osoby latające na przelot mogłyby go wypożyczyć za symboliczną kwotę. Co sądzicie o tym ?
pozd

trzeci

Dołączył: 04 Kwi 2007

PostWysłany: Śro 7:36, 02 Kwi 2014    Temat postu:

Pomysł świetny, mam nadzieję, że rozwiązałoby to problem z loggerem przynajmniej w tym sezonie.

JanekWesolowski

Dołączył: 24 Mar 2014

PostWysłany: Sob 17:39, 05 Kwi 2014    Temat postu:

Przydałby się logger. W zeszłym sezonie piloci szybowcowi latali i robili zdjęcia jednak od jakiegoś czasu przelot do odznak może być tylko z logerem. Konrad jak masz zamiar kupić i udostępnić to byłoby świetnie Smile Mógłbyś pobierać opłaty za wypożyczenie i za jakiś czas może pieniądze zainwestowane zwrócą się, np opłata za dzień 30-50zł, myślę że byliby chętni.

trzeci

Dołączył: 04 Kwi 2007

PostWysłany: Wto 7:33, 08 Kwi 2014    Temat postu:

Została już metoda foto oficjalnie usunięta przez FAI?
Pamiętam parę lat temu też mówiło się, że metodą foto nie można rejestrować przelotów warunkowych i okazało się, że może metoda jest passé, ale dalej obowiązywała.
Jeszcze bodajże rok temu pamiętam jak w kwadracie przez radio zgłaszał się szybowiec chyba z Dęblina z prośbą o odnotowanie meldowania do przelotu warunkowego - to też jest/była (?) jedna z metod potwierdzania przelotów warunkowych.

Kamil Piorkowski

Dołączył: 25 Mar 2014

PostWysłany: Pią 12:56, 11 Kwi 2014    Temat postu:

Konrad super opcja, zgadzam się z poprzednikami. Piotrek jak robiłem warunki do srebra, to w Aeroklubie Polskim już nie można było składać dokumentów opierających się na zdjęciach, niestety technika tak poszła do przodu że można sfałszować wszystko Wink Pan z komisji sportowej zrobił odczyt z pliku zarejestrowanego przez logger Dziewieckiego i klepnął papiren Smile

wojti

Dołączył: 28 Mar 2014

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 7:46, 12 Kwi 2014    Temat postu:

AP chyba od pewnego czasu nie przyznaje odznak, podobno w tym roku ktos ma tym sie zajac. Zadzwonie w przyszlym tygodniu, sam skladalem dokumenty w zeszlym roku.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Aeroklub Polskich Linii Lotniczych LOT Strona Główna -> Szybowce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: